Postavi z mew mew power

18. prosince 2008 v 16:09 | anime---elantris |  Mew mew power postavi
Mew Mew Team
Do Mew Mew Teamu patří pět holek. Vždy, když jsou v nebezpěčí, promění se do své Mew Mew podoby. V této podobě čerpají sílu každá z jednoho ohroženého zvířecího druhu. Každá má svou barvu oblečení, zbraň a specifické útoky. Do týmu patří také Minimew, které hlasí přítomnost cyniklonů a celému týmu velí dva kluci, Elliot a Wesley.
Poznámka: údaje v závorkách jsou z japonské verze. Jsou tam japonská jména a taky věk.
Jméno: Zoey Hanson (Ichigo Momomiya)
Věk: 13 (12)
Zvíře: divoká horská kočka
Barva: růžová
Zoey je první, kdo se stal Mew Mew. Je nejsilnější a tak platí za takovou nekorunovanou šéfku. Ne každý ji totiž poslouchá. Zoey to ani neočekává a nikomu to nepředhazuje. Ovšem většinu akcí víceméně odbojuje ona. Zoey je taková typická puberťačka. Upovídaná, trochu bláznivá a strašně zamilovaná do spolužáka Marka. Díky tomu se občas chová potrhle a trapně, ale která zamilovaná třináctka se nechová?:) V těžkých situacích Zoey neztrácí optimismus, ale dokáže úplně zpanikařit kvůli něčemu mnohem méně závažnému, například že jde pozdě do školy nebo že nemá hotové domácí úkoly. Pozdě chodí Zoey často, díky svému dvojímu životu ještě častěji než já. Přišla pozdě i na svoje rande. Jinak je Zoey taková laskavá, sice se dovede pořádně naštvat, ale většinou se snaží vidět v každém jen dobrou. Bojí se duchů a strašidel. V pozdějších dílech se vždycky, když ji někdo políbí, promění v roztomilou černou kočičku s rolničkou okolo krku.

Jméno: Corina Bucksworth (Minto Aizawa)
Věk: 14 (12)
Zvíře: modrý papoušek
Barva: modrá, taková do tyrkysova
Rozmazlená, zhýčkaná a nafoukaná princeznička. Corina vyrostla v bohaté rodině a někdy je to na ní pořádně vidět. Chová se povýšeně a myslí si, že nad ni není. V kavárně nehne ani prstem, jen sedí a popíjí čaj. Často se uráží, vzteká se, je nepříjemná na ostatní. Není ale zlá, jen svým arogantním chováním maskuje svou lidskou stránku, své obavy a strach. Corinini rodiče jsou věčně pryč a ona s bratrem se časem odcizili. Corina si spíš chce udržet odstup, aby jí někdo nemohl ublížit. Corina má ráda zvířata a je to nadaná baletka. Je to také velká fanynka René Roberts.
Jméno: Bridget Verdant (Retasu Midorikawa, po přeměně Mew Lettuce)
Věk: 14 (13)
Zvíře: černý delfín
Barva: zelená
Bridget je velmi inteligentní dívka. Dalo by se říci, že je to taková šprtka. Trpí však přehnaně nízkým sebevědomím. Pořád se někomu za něco omlouvá. Omlouvá se i za věci, které zcela jistě nezpůsobila. Omlouvá se dokonce i za svoje vlasy. Bridget je hodně zakřiknutá a stydlivá. Pokud už vůbec mluví, pak jen šeptá. Je zkrátka taková tichá a nechá se klidně urážet. Ve škole měla tu smůlu, že přišla pod ruku zrovna těm nejhorším dívkám z celé školy, a ty ji hodně využívaly. V kavárně se nicméně trochu otrkala. Jedna z mála osob, kterým se Bridget nebojí něco říct, je Zoey. Podle mě je to známka důvěry. Bridget byla zamilovaná do kluka Iena, který se ale zasnoubil s knihovnicí. Později se zdá, že se jí líbí Elliot. Ačkoliv je Bridgetiným spřízněným zvířetem delfín, Bridget neuměla dlouho plavat. Nakonec ale svůj strach překonala a v moři jí narostl ocas, jako mívají mořské panny. Asi něco jako Zoeyina přeměna v kočku.
Jméno: Kikki Benjamin (Purin Fon, po přeměně Mew Pudding)
Věk: 10 (10)
Zvíře: lvíček zlatý (vzácný druh opice)
Barva: žlutá, občas do oranžova
Kikki je sirotek. Maminka jí umřela a Kikki zůstala sama a musela se starat o své mladší sourozence. Není divu, že se z toho jednou zhroutila. Zoey se s Kikki poprvé setkala v parku. Kikki tam předváděla akrobatické kousky, aby vydělala nějaké peníze. Podařilo se jí Zoey tak vystresovat, že se Zoey objevil ocas a uši. Kikki potom Zoey pronásledovala, protože chtěla mít taky takové uši. Nakonec se jí uši opravdu objevili (akorát to byli uši zlatého lvíčka) a stala se jednou z Mew Mew. Kikki je i přes svůj složitý život optimistická a veselá. Jsou sice věci, které bere vážně, ale jinak si dovede ze všeho udělat legraci.
Jméno: René Roberts (Zakuro Fujiwara)
Věk: 17 (15)
Zvíře: šedý vlk
Barva: fialová
René je nejstarší z týmu a po Zoey je ze všech nejsilnější. Díky svému věku se chová velmi rozumně a moudře. Moc toho nenamluví. René pracuje jako modelka a herečka. Taká tancuje a zpívá. Prostě dokonalá. René se občas chová maličko nafoukaně, ale nejspíš to bude taky jen přetvářka. Z počátku bojovala se Cyniklony úplně sama. K týmu se přidala jako poslední a ještě navíc z počátku nechtěla. Tvrdila, že není týmový hráč. René je umíněná a neohrožená, vždycky tvrdí, že člověk se za sebe musí postavit sám. Nikomu by nic neulehčovala, proto možná působí tak chladně, ale spíš jen chce, aby si člověk uvědomil, že mu nikdy nikdo nebude prošlapávat cestičku. Mluví několika cizími jazyky.
Jméno: Minimew (neboli Koťátko)
Minimew dostala Zoey od Elliota, když se stala Mew Mew. Je to její pomocník. Funguje jako radar na Dravčíky a Cyniklony. Je to taková uječená chlupatice, a dle mého skromného názoru největší kýč seriálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama